Týmy

 

Oznámení: Sezóna 20/21 odstartovala!

Naše týmy

Dorost

Dorost FC Horky nad Jizerou, tabulka OP. FC Horky/Zdětín.

Žáci

Žáci FC Horky nad Jizerou, tabulka OP, FC Horky/Bezno.

Horky “A”

A team FC Horky nad Jizerou, soutěž Fortuna česká divize C. 

Horky “B”

B team FC Horky nad Jizerou, založen 2012/2013. Nyní hraje III. třídu.

Novodobá historie klubu

5. července 1997 byl slavnostně otevřen nový areál v zámeckém parku. Postavila se ocelová tribuna pro 400 sedících diváků. Dále se postavila rozhlasová kabina, zábradlí kolem hřiště a mnoho dalšího. Všechny tyto přestavby vykonala a financovala polská firma PROMUS. Na programu slavnostního otevření bylo mimo jiné i utkání FC Horky roti prvoligovému týmu FC Dukla. Horky prohráli toto utkání 5:0.
Klub FC Horky postupoval dále vzhůru i díky polskému sponzorovi, který přivedli nové hráče. Horky si vykopaly účast i v oblastním přeboru, kde byli soupeři jako např: Černolice, Kladno, Ovčáry, Poděbrady, Dobrovice, Beroun a další.
Po odchodu hlavního sponzora klub FC Horky balancoval nad propastí zániku. Klub byl přesvědčen, že se přihlásí v sezoně 2002 – 2003 do Okresního přeboru, ale vedoucí ČMFS klub přesvědčilo, aby se přihlásil alespoň do I. B třídy, tedy nejnižší soutěže v kraji, kde se tým udržel ještě dva ročníky.

 Poté tým Horek hrál několik let okresní přebor a III. třídu.
V roce 2011/2012 FC Horky postoupil do okresního přeboru Postup si Horky vybojovali i díky novým hráčům, které přivedli do klubu noví sponzoři.
Před sezonou 2012/2013 se v Horkách založil i B-tým, ve kterém nastupují hráči, kteří už za Horky hráli. Buď od mala, nebo staří známí hráči. Například: Záveský, Beneš, Veverka, Semián, Martin Jarolím a další hráči. Trenérem se stal Miroslav Váňa.
FC Horky „B“ nyní hraje III..třídu.

1935

Založení klubu

1997

Nový areál

2011/12

postup do okr. přeboru

2012/13

Založení horky “B”

Staňte se dobrovolníkem nebo sponzorem

Pokud nás chcete podpořit jakoukoliv formou, vyplňte, prosím, formulář níže. Po odeslání žádosti Vás bude kontaktovat příslušné oddělení našeho klubu.

Chcete být součástí našeho týmu?

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada.